De onderwijsorganisatie Scalda, een onderwijsinstelling uit Zeeland, stond voor de uitdaging om complexe projecten sneller en strategischer te starten. Binnen verschillende afdelingen was behoefte aan een methodische aanpak om projecten (van interne communicatie tot onderwijsinnovatie) gezamenlijk te analyseren en gericht op te starten. Er was behoefte aan:
Met de inzet van Spilter’s GDSS-software en de methodiek van de Project Start Analyse (PSA) brengt Scalda structuur en scherpte aan in het analyseren, prioriteren en organiseren van projecten. In het afgelopen jaar volgden verschillende afdelingen binnen Scalda twaalf trainingen op locatie om zelf PSA’s te faciliteren en uit te voeren onder begeleiding van ons Spilter Group Decision Support System.
Samen met Spilter koos Scalda voor een aanpak in drie stappen:
Opdrachtgever: | Scalda |
Toepassing: Ingezette methode: | 12x een training op locatie |
Aantal deelnemers: | +/- 10 deelnemers per training |
Vanuit Spilter: | Steven Wagemaker & Jerry van Staveren |
Duur Sessie: | 2 dagdelen per training |
De kracht van Spilter zit in het combineren van technologie (GDSS) met een gestructureerde aanpak (PSA). De methodiek maakt complexe besluitvorming transparant en efficiënt. Voor Scalda betekent dit: minder ad-hoc, meer focus. De organisatie blijft zelf aan het roer, met ondersteuning van een bewezen methodiek.
Neem geheel vrijblijvend contact met ons op en wij kijken wat voor u de best passende oplossing is. Aan de hand van een korte intake kunnen wij een goede indicatie geven van de kosten.
Specialist op dit onderwerp is Steven Wagemaker. Hij is bereikbaar via steven@spilter.nl